Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rekrutacja

Informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice !!!

Rusza rekrutacja do przedszkoli na nowy rok szkolny 2024/2025

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli  i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych  na rok szkolny 2024/2025 znajdują się na stronie Biura Edukacji m.st. Warszawy pod adresem:

https://edukacja.um.warszawa.pl/aktualnosci5

Znajdą tam Państwo zasady,  kryteria oraz harmonogram  zapisów na nowy rok szkolny 2024/2025.

* w terminie od 27 lutego (od godz. 10.00)  2024 do 4 marca 2024 (do godz. 16:00) Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola składają deklaracje o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej. Deklaracje będą dostępne do pobrania w szatni gr. I oraz w wejściu głównym  od wtorku 27 lutego br. Wersja do pobrania  dostępna będzie również  na stronie przedszkola (poniżej).  Proszę pamiętać, że na deklaracji kontynuacji wymagany jest podpis obojga Rodziców. W przypadku braku możliwości podpisu przez oboje Rodziców konieczne jest wypełnienie oświadczenia.
 
* Proszę pamiętać, że nie złożenie deklaracji o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej w terminie spowoduje, iż będą musieli Państwo brać ponowny udział w rekrutacji do przedszkola na nowy rok szkolny. Deklarację o kontynuacji składają Rodzice dzieci z grup I, II, III. Jeśli planują Państwo zmianę przedszkola od września (z różnych przyczyn) nie składają Państwo deklaracji w naszym przedszkolu.
 
UWAGA, Rodzice dzieci z grupy  IV
* Rodzice dzieci z rocznika 2017 r. nie pobierają deklaracji o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej, gdyż dzieci z tego rocznika biorą udział w rekrutacji do I klasy  Szkoły Podstawowej, która rusza 5 marca 2024r.  o godz. 13:00 - więcej informacji na stronie Biura Edukacji (zasady, kryteria, harmonogram):
 
 
* W przypadku, gdy Państwa dziecko będzie nieobecne w dniach 27 luty - 4  marca  br. i nie będą mogli Państwo pobrać deklaracji z przedszkola w podanym powyżej terminie, bardzo proszę o skontaktowanie się z przedszkolem telefonicznie lub mailowo: p239@eduwarszawa.pl lub telefonicznie 500-252-834, 22 629-83-23.
 
* Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2024/2025 startuje 5  marca 2024r. o godz. 13:00 – więcej informacji (harmonogram, kryteria) można znaleźć na stronie Biura Edukacji:
 
Rekrutacja  będzie odbywać  się za pomocą  elektronicznego systemu rekrutacji:
rekrutacja-warszawa.pzo.edu.pl
 
 *W razie pytań związanych z rekrutacją prosimy  o kontakt z Dyrektorem Przedszkola nr 239